• Новак
Оптички Дел За Астрономски Телескоп DIY Додатоци PL4/6.5/10/12.5/15/20/25/30/40 Зелена Филм Окулар (Боја: PL40 Зелена Филм)

Оптички Дел За Астрономски Телескоп DIY Додатоци PL4/6.5/10/12.5/15/20/25/30/40 Зелена Филм Окулар (Боја: PL40 Зелена Филм)

Оценка на стоката:
DEN 501.60

Достапност
Производот е достапен

Боја : PL40 Зелена Филм.Облик : Зелена филм окуларот.Употреба : Астрономски телескоп додатоци.Структура : Зелена филм окуларот.Материјал : метал.Опис : Item Спецификација : Форма : Зелена филм eyepiece Usage : Астрономски Телескоп Додатоци For Structure : Зелена филм eyepiece Material : метал.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста