• Новак
X-DREE 10mmx40mm Нишка на 304 Нерѓосувачки Челик Род Крајот Замав Око Гром Сребрен Тон 5pcs(10mmx40mm Rosca 304 Acero inoxidable Extremo де varilla Oscilación Perno de ojo Tono plateado 5pcs

X-DREE 10mmx40mm Нишка на 304 Нерѓосувачки Челик Род Крајот Замав Око Гром Сребрен Тон 5pcs(10mmx40mm Rosca 304 Acero inoxidable

Оценка на стоката:
DEN 370.80

Достапност
Производот е достапен

Око Внатрешен Дијаметар : 8mm/0.32"; вкупна Должина : 58mm/2.28".Окото на Дното на Далечина : 50mm/2"; Име на Производ : Замав Гром.Материјал : 304 од не ' Рѓосувачки Челик; Тежина : 156g.Пакет Содржина : 5pcs x Замав Гром; Главна Боја : Сребро на Ѕвонење(Contenido del paquete : 5pcs x Perno oscilante; Боја на директорот : Tono plateado.Тема Големина : 10 x 40mm/0.4" x 1.6"(D*L)(Tamaño rosca de : 10 x 40 mm / 0.4' 'x 1.6' '(D * L). 10mmx40mm Нишка на 304 Нерѓосувачки Челик Род Крајот Замав Око Гром Сребрен Тон 5pcs Made од 304 од не ' рѓосувачки челик за максимална отпорност на корозија и издржливост.Око болт е завртка со јамка на едниот крај и теми на другиот крај.Око завртки се најчесто се користи за да прикачите кабли да објекти, на пример приложување низа на грбот на слика за да им овозможи на сликата да се откажам од ноктите на ѕид.Лесен за користење, е совршен кревање опрема.Опис на Spanish10mmx40mm Rosca 304 Acero inoxidable Extremo де varilla Oscilación Perno de ojo Tono plateado 5pcs Diámetro interno del ojo : 8 mm / 0.32' '; Longitud вкупно : 58 mm / 2.28' 'Distancia desde ел ojo ал fondo : 50mm / 2' '; Nombre del producto : Perno oscilante Material : acero inoxidable 304; peso : 156 g Contenido del paquete : 5pcs x Perno oscilante; Боја на директорот : Tono plateado Tamaño rosca de : 10 x 40 mm / 0.4' 'x 1.6' '(D * L).

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста