• Новак
Под Оклоп UA Рација ¼ Zip

Под Оклоп UA Рација ¼ Zip

Оценка на стоката:
DEN 957.84

Достапност
Производот е достапен

Патент затворање.Heat Gear ткаенина е ултра-меки & мазни за екстремни удобност со многу мала тежина Мрежа назад & underarm панели испорача стратешки вентилација 4-начин се водат изградба се движи подобро во секој поглед.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста