• Новак
Fitwarm Плетени Суичери за Куче Палта Џемпер Милениче Маскирани Јакни, Сива

Fitwarm Плетени Суичери за Куче Палта Џемпер Милениче Маскирани Јакни, Сива

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

НЕ се вклопи во било кој медиум или големи куче раси.Ве молиме приоритет follw градите големина.Големина Медиум, се вклопува 12" назад, 16" градите.Се препорачува за Bichon, Fox Terrier, Џек Russel, Scottie.Ние сме фокусирани на домашно милениче материјали бизнис од 2009 година. Во fitwarm, можете да најдете различни селекции за вашиот кожен бебе, од пролет до зима, и за двете вашата девојка и на вашето момче.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста