• Новак
uxcell RVV Wire Кабел за Продолжување Кабелот Бакарна Жица Електричен Проводник 3 Основни 18 AWG 10M/32.8 ft Должина

uxcell RVV Wire Кабел за Продолжување Кабелот Бакарна Жица Електричен Проводник 3 Основни 18 AWG 10M/32.8 ft Должина

Оценка на стоката:
DEN 671.76

Достапност
Производот е достапен

Жица Мерач : 18 AWG ; Диригенти : 3 Заробени Јадро ; Жица Должина : 10 M/32.8 ft.Номинална Напон : 300 V. ; Жица Надворешниот Дијаметар : 7mm / 0.28 инчен ; Номинална Температура : 80 C. Жица Материјал : Бакар , ПВЦ ; Пакет Содржина : 1 x RVV Wire Кабел.RVV Wire Кабел изолирани и ПВЦ обложени бакар обезбедува флексибилност, изолација и отпорност на resistivity.Јадрата обложени во различни бои може да биде лесно да се идентификува и инсталиран.Широко се користи за автомобилот, соларна, RV и инвертор.Опис : RVV Wire Кабел изолирани и ПВЦ обложени бакар обезбедува флексибилност, изолација и отпорност на resistivity.Јадрата обложени во различни бои може да биде лесно да се идентификува и инсталиран.RVV Жица Кабелот е широко се користи за автомобилот, соларна, RV и инвертор.Спецификација : Core Количина : 3 Wire Мерач : 18 AWGWire Должина : 10 M / 32.8 ft Rated Температура : 80 CWire Надворешниот Дијаметар : 7mm / 0.28 inch Wire Материјал : Бакар , ПВЦ Пакет Содржина : 1 x RVV Кабел.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста