• Новак
Погоден за носене Градите Пумпа, Двојно погоден за носене Градите Пумпа, Електрични Слободни Раце на Градите Пумпа Тивка Истури-Доказ Силна Вшмукување Моќ со Допир

Погоден за носене Градите Пумпа, Двојно погоден за носене Градите Пумпа, Електрични Слободни Раце на Градите Пумпа Тивка

Оценка на стоката:
DEN 2616.00

Достапност
Производот е достапен

[Погоден за носене и преносни] : На лесна hands-free градите пумпа е опремен со 1200m Ah капацитет на батерија, која е погодна за патување и излегувам.Ова електрична градите пумпа е многу погодна за нови мајки или мајки кои имаат дадено раѓање некое време по породувањето. [Безбедност и нема истекување] : Сите делови се направени од храна одделение материјали и не содржат BPA.Не грижете се за потенцијалните хемикалии внесување на мајка мајчино млеко.Професионална рефлукс систем на заштита може да се спречи ракот на млеко од внесување на електрична градите пумпа моторни и задржи мајчино млеко чисти. [Прилагодливи вшмукување] : 3 режими на 27 нивоа на сила, која може да се прилагоди според своите параметри.На цицање режим имитира вистински цицање фреквенција на бебето.Со масажа и меморија функции.Лесно да се најде вистинскиот вшмукување моќ и да добиете повеќе млеко во пократко време. [Молчи и внимателен дизајн] : Ултра-тивка и ниско ниво на бучава, звукот на преносни градите пумпа е помалку од 40 децибели кога се работи, што не може да се наруши бебе е мир на умот. [Reminder] : погоден за носене градите пумпа, се препорачува да се седи во удобна положба на телото пред употреба, топло со топла крпа, и масирајте нежно.Ако имате било какви прашања, ве молиме слободно контактирајте со нашиот тим за помош.LED голем екран со висока дефиниција се прикаже : на вшмукување моќ и вшмукување моќ на градите пумпа се јасно на прв поглед.Тивко дизајн : транспорт во текот на ноќта ќе не вознемирува вашето бебе е соништа.Три начини : масажа mode/вшмукување mode/мешани mode Hands-слободен дизајн : удобно и мека, повеќе не ги ограничите цицање, уживаат во слободното време на доењето.пакет : Електрични градите пумпа*1 Manual *1.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста