• Новак
eXtremeRate Скарлет Црвено Touchpad Пред Домување Школка за PS5 Контролер BDM-020, Мека на Допир DIY Замена Школка Обичај Touch Pad Покрие Faceplate за PS5 Контролер - Контролор НЕ се Вклучен?

eXtremeRate Скарлет Црвено Touchpad Пред Домување Школка за PS5 Контролер BDM-020, Мека на Допир DIY Замена Школка Обичај

Оценка на стоката:
DEN 335.76

Достапност
Производот е достапен

Компатибилност : Прилагодено замена пред домување школка и touchpad се специјално дизајнирани за PS5 Контролер BDM-020 (CFI-ZCT1*А), не одговара за другите контролори (ве Молиме проверете го бројот на моделот на дното школка или матичната плоча модел како втора слика покаже пред купување).Прецизност намали за работа исто како оригиналот, на школка.Совршено се вклопува : се Вклопуваат во најдобар со далеку; Целосно се вклопува рамна на сите несакани; Седат правилно на сите клипови.Уникатен лице плоча школка touchpad за да додадете многу повеќе личност во вашиот контролер, правење на вашиот контролер да се издвоите од толпата.Персоналните Функција : различни стилови и дизајни се достапни.На мат скарлет црвена боја изгледа одлично; Голема мазните лизгави, мека во рака и се чувствува свилен; Против пролизгување, пот-слободен за долг период на игра играње.Лесен за Инсталација : вклучени алатка може да ви помогне лесно да се отвори оригиналниот контролер се покријат и да го замени овие додатоци; Добие инсталација видео водич на Youtube од пребарувањето "e Xtreme Rate Пред Школка Touchpad за PS5 BDM-020" или "3zj1b JY7 DS0".Пакетот Вклучува : 1* Faceplate школка; 1* Touch pad школка; 1* Touch pad држач; 1* отворете школка алатка; 1* шрафцигер и резервни завртки.Забелешка : на контролорот и во други делови, НЕ се вклучени.Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате и ние ќе го поправи вашиот проблем во рок од 24 часа.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста