• Новак
Idgreatim Девојки UPF 50+ Едно Парче Костим за капење, Хавајски Кавга Бански Костим за на Плажа Сурфањето 4-10 Години

Idgreatim Девојки UPF 50+ Едно Парче Костим за капење, Хавајски Кавга Бански Костим за на Плажа Сурфањето 4-10 Години

Оценка на стоката:
DEN 311.76

Достапност
Производот е достапен

Најлон & Spandex.Материјали : Најлон & Spandex.Материјалот е брзо сушење и удобно,еластична и кожата пријателски.Карактеристики : Класичен едно парче костим за капење, слатка кавга flounce дизајн, го прави вашето дете изгледа повеќе прекрасна, прилагодлив крст на рака костим за капење, со обезбедување на доволно простор за вашето дете, за да растат.Симпатична Модел : Светли шарени костим за девојки, постојат голем број на Хавајски цветни дезени, како сирена, еднорог, ананас, леопард печати, галакси, риба скали.Стави на нашата бански костуми perfect, уживајте во летото, уживаат на плажа, да уживате во сонце!.UPF 50+ : Сите-ден заштита од сонце.Нашите костими за капење блок 98% од сончевите УВ зраци, кои можат ефикасно да се заштити вашето дете кожата.Одлично за на плажа, базен, сурфање, базен партија, одмор, училиште, пливање лекции и така натаму.Лето essentials : Додадете лето допир да вашиот плажа патување.Нашите бански костуми perfect се лесно да се мијат и не исчезнат, што го прави вашиот летен essentials.Класичен едно парче костим за капење, слатка кавга flounce дизајн, го прави вашето дете изгледа повеќе прекрасна, прилагодлив крст на рака костим за капење, со обезбедување на доволно простор за вашето дете, за да растат.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста