• Новак
upandfast Бебе Момче/Девојка Костим за капење со Snap Дното UPF 50+ Заштита од Сонце Деца Едно Парче Бански

upandfast Бебе Момче/Девојка Костим за капење со Snap Дното UPF 50+ Заштита од Сонце Деца Едно Парче Бански

Оценка на стоката:
DEN 431.76

Достапност
Производот е достапен

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Патент затворање.Рака Мие Само.УДОБНО ТКАЕНИНИ : Ова бебе е бански е направен од висок квалитет, меки, удобни ткаенина.Вашето бебе ќе се игра во удобност и стил со ова се водат во едно парче костими за капење.Па има повеќе играње.СИМПАТИЧНА СОНЦЕТО КАПА : Бебето е костим за капење карактеристики бесплатно сонцето капа.Бебето момче едно парче костим за капење опфаќа вашиот малку cutie целото лице и врат и помалку да се грижиш за груби УВ зраци.Тоа обезбедување на поголема заштита од штетното ултравиолетово зрачење и нема изгореници додека на плажа на реката.UPF 50+ ЗАШТИТА од СОНЦЕ : Бебе момче бански со UPF 50+ заштита од сонце блокови 97,5% од штетното УВ зрачење.Чувајте ги вашите мало дете е деликатна кожа безбедно во сонцето.Чувајте ги вашите слатки безбедно и кул во сонцето.Совршен за на плажа, езеро или базен.ДНОТО SNAP ЗА УДОБЕН ПЕЛЕНА ПРОМЕНА : Бебе момче костим за капење со лесна промена на пелена.Snap долниот отвор за удобен промена на пелена.И удобен патент на назад/напред за практичноста става и полетување.Патент размавта и гаража заштити вашето бебе е деликатна кожа.ТЕЛОТО И на ДНОТО ПОКРИЕНОСТ : Еден-парче дизајн и долги ракави нудат целосна покриеност.Бебе долг ракав осип стража која им помага на заштита на деликатна и чувствителна кожа од УВ зраци.Осигурајте се дека вашиот малку еден учи да го сакаме вода без изгореници.Бебето сонцето костим за капење, го прави голем штит против сончевите зраци.Рака мие со ладна вода, а потоа исушете стан на игра ден по игра ден.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста