• Новак
KEO 50040 Кобалт Челик Еден Крајот Countersink Сет, Соголени (Светла) Финиш, 6 Флејта, 100 степени Агол, 1/4 - 1 Тело Дијаметар

KEO 50040 Кобалт Челик Еден Крајот Countersink Сет, Соголени (Светла) Финиш, 6 Флејта, 100 степени Агол, 1/4 - 1 Тело Дијаметар

Оценка на стоката:
DEN 6083.76

Достапност
Производот е достапен

Кобалт челик алатки се слични на високо-брзински челик, но со повеќе кобалт за подобрување на перформансите при сечење потешко метали како што се од нерѓосувачки челик никел или легури.Соголени алатки карактеристика само на база супстрат, без никакви дополнителни третман или облоги и се погодни за широк спектар на апликации. 100 степени агол.Кобалт поставува вклучуваат едно парче секој од : 1/4, 3/8, 1/2, 3/4, 1" тело со дијаметар со одредена точка вклучени angle.ISO 9001 : 2008 сертифицирана.Кобалт поставува вклучуваат едно парче секој од : 1/4, 3/8, 1/2, 3/4, 1" тело со дијаметар со одредена точка вклучени angle.ISO 9001 : 2008 сертифицирана.Кобалт челик алатки се слични на високо-брзински челик, но со повеќе кобалт за подобрување на перформансите при сечење потешко метали како што се од нерѓосувачки челик никел или легури.Соголени алатки карактеристика само на база супстрат, без никакви дополнителни третман или облоги и се погодни за широк спектар на апликации. 100 степени агол.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста