• Новак
CHONMA 600 Denier Оксфорд 250g Пополни Тешка Тежина Водоотпорен Зима Висока Комбо Вратот Пурпурна Коњ Килими Коњ одѕивот на гласачите Ќебиња

CHONMA 600 Denier Оксфорд 250g Пополни Тешка Тежина Водоотпорен Зима Висока Комбо Вратот Пурпурна Коњ Килими Коњ одѕивот

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

600 Denier Оксфорд, Силна и Стабилна Ткаенина.Дише и Водоотпорен. 250g се Пополни. 2 Прилагодливи и Отстранлив Нога Ремени; Голема Опашка Размавта. 600 Denier Оксфорд, Силна и Стабилна Ткаенина Дише и Водоотпорен 250g се Пополни Целосно Наредени 2 Вратот Токи 2 Челик Градите Токи Рамо Gusset Целосно Снимени Шевовите crossover surcingles 2 Прилагодливи и Отстранлив Нога Ремени Голема Опашка Размавта.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста