• Новак
1200D одѕивот на гласачите Коњ Лист Светлина Зима Ќебе 354

1200D одѕивот на гласачите Коњ Лист Светлина Зима Ќебе 354

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Крпа. 72 инчи.Црна, Сива Пурпурна Уреденост.Предизвикувач 1200 Denier одѕивот на гласачите коњ лист е изградена со rip-стоп водоотпорен, windproof, и дише поли надворешната школка со 210 поставата ткаенина.Без Изолација.Отпорен На Вода.Вода ќе seep преку страни и вратот ако се остави на дожд за долго време.Тешки засилен крои за издржливост.Крзно на withers и Опашка Размавта.Предизвикувач 1200 Denier одѕивот на гласачите коњ лист е изградена со rip-стоп водоотпорен, windproof, и дише поли надворешната школка со 210 поставата ткаенина.Без Изолација.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста