• Новак
BPSSstore 10pcs/многу Долго Празен Earring Дрво Settings База Earring Затворач За DIY Накит Правење на Резерви

BPSSstore 10pcs/многу Долго Празен Earring Дрво Settings База Earring Затворач За DIY Накит Правење на Резерви

Оценка на стоката:
DEN 1821.60

Достапност
Производот е достапен

100% Сосема Нов и Висок Квалитет.Може да се користи за занаетчиски DIY проекти, домашни декорации, занаети, деца изработката, накит одлуки како што се прави обетки, ѓердани, anklet, закачам, нараквица, keychain, џемпер синџир, или мобилен телефон декорација.Тоа е едноставен и разбраното, но згодна и елегантен.Оваа убава дизајн може да се забележи вашиот изглед, фатете сите очи во толпата.Се вклопи во Европската змија синџир шарм белегзија или ѓердан е дупка шарм монистра ,или Било DIY рачно изработени занаетчиски.Идеален дизајн е одлична за вашиот личен разубавувањето.Име : 10pcs/многу Долго Празен Earring Дрво Settings База Earring Куки Затворач за DIY Накит Одлуки Supplies Material : Дрво/нерѓосувачки steel Color : како picturesize : одговара 6 8 10 12 14 16 18 20 25 30mm Package : 10pcs OPP Торба.Внимание : 1. Ве молиме имајте во предвид фотографијата не ја покажуваат вистинската големина, ве молиме погледнете во Описот за големината детали.2. Ве молиме дозволено 1-5мм разлики поради прирачник за мерење, ви благодариме.3. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста