• Новак
Geekria Протеини Кожа Headband Подлога Компатибилен со Зајнхајзер HD201, HD201S, HD180 Слушалки Замена Headband/Headband Перница/Замена Подлога Поправка Делови (Црна)

Geekria Протеини Кожа Headband Подлога Компатибилен со Зајнхајзер HD201, HD201S, HD180 Слушалки Замена Headband/Headband

Оценка на стоката:
DEN 213.60

Достапност
Производот е достапен

Замена earpads направени со висок квалитет пена и Протеини Кожа.Им даде на вашите слушалки сосема нов headband подлога.Направи сосема нов изглед.Оваа headband е компатибилен со Зајнхајзер HD201, HD201 S, HD180. Слушалки.Производ Димензии : 5.35 x 1.33 инчи (13.6 x 3.4 cm), Боја : Црна.Пакет Содржина : приклучок за Слушалки Headband Покрие x 1. Грешки Се Случуваат.Имаме Ви се Опфатени.Со Geekria Sure Fit, ние бидете сигурни дека ќе имаат целосен мир на умот, кога шопинг за било earpad ги нудиме.Ако Замена Headband не се вклопуваат, ќе се направи целосна реконструкција.Компатибилен Со : - Зајнхајзер HD201, HD201 S, HD180 Headband Перница Забелешка : Замена, Рампа Поправка Делови само, приклучок за Слушалки не се вклучени.Пакетот Вклучува : - 1 x Замена Headband Подлога.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста