• Новак
Замена Earpads за Fidelio X2HR X1S X2, X3 Над-Уво Слушалки Хибрид (СТП/Velour)

Замена Earpads за Fidelio X2HR X1S X2, X3 Над-Уво Слушалки Хибрид (СТП/Velour)

Оценка на стоката:
DEN 527.76

Достапност
Производот е достапен

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе. . ✔ КОМПАТИБИЛНОСТ : X1 S X2 X2 HR X3 замена влошки. ✔ НЕ е ЛЕСНО : Дали сте доволно силни?Со цел да се инсталира на earpads повеќе цврсто, што е изменета на оригиналниот лабава дизајн.Иако инсталација станува тешко, овој дизајн го прави earpads никогаш не падне или да се загуби.Кога ќе го инсталирате, ќе треба да се усогласат секоја дупка и притиснете го со двете раце.Тоа може да биде го прегрна цврсто.Ние не препорачуваме демонтирање на оваа замена earpads во нормална употреба. ✔ ПОДОЛГО КОРИСТЕТЕ & СУПЕРИОРНА УДОБНОСТ : Мека и монтирање на вашето уво, долго време да се носат без оток, без болка дури и се носат во текот на целиот ден. ✔ ПОДОБРЕН ЗВУК : Тие се вклопуваат удобно на вашето уво без нарушуваат звук.Изградена на супериорен одделение мемориска пена, ова уво подлога поставите insulates ушите со совршено се вклопуваат значи ништо, но најчиста звук ќе стигне до вашето уво. ✔ ЕДНОСТАВНА ЗАМЕНА : Со пластични додатоци за монтирање, тоа може да биде инсталиран директно.Пакетот вклучува : *еден пар на earpads.Едноставно отстранување на стари earpads и инсталирате нов замена влошки за неколку секунди.Тие никогаш нема да падне лесно. ✔ Замена Earpads за Fidelio X2 HR X1 S X2, X3 Над-Слушалки на Уво (Velour) Подебели, удобно, дише и удобно.НЕ EASYAre сте доволно силни?Со цел да се инсталира на earpads повеќе цврсто, што е изменета на оригиналниот лабава дизајн.Иако инсталација станува тешко, овој дизајн го прави earpads никогаш не падне или да се загуби.Кога ќе го инсталирате, ќе треба да се усогласат секоја дупка и притиснете го со двете раце.Тоа може да биде го прегрна цврсто.Ние не препорачуваме демонтирање на оваа замена earpads во нормална употреба.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста