• Новак
Suytan Дома Рекорд за Складирање за Носење Преносни Полиестер Cd/DVD Капацитет за Складирање Носи Торба Заштитник Организаторот за Албуми (Боја : Црна, Големина : 28.7X16X7.5Cm)

Suytan Дома Рекорд за Складирање за Носење Преносни Полиестер Cd/DVD Капацитет за Складирање Носи Торба Заштитник Организаторот

Оценка на стоката:
DEN 3112.80

Достапност
Производот е достапен

Атрактивен Дизајн : Класичен,Гроздобер,Ретро Стил Рекорд Складирање/За Носење,Акценти Секој Дом Décor.Совршена Големина : 28.7 X16 X7.5 Cm,Ова Цд Чување е Доволно Компактен за да се Вклопи во Повеќето Површини во Вашиот Дом,Додека Сеуште Држите, Повеќе Отколку Другите Cd Садовите за Складирање.Пет ѕвездички Cd Организатор : Единствена Interlocking Дизајн им Овозможува на Cd Чување на Кутии за да го Магацинот да се Изгради Оптимално Cd Полица за Складирање.Лесно да пристапувате во Вашиот Cd-иња : Секој Случај е Лесно да се Пресели за Лесен Пристап до Секоја Cd во Вашата Колекција,што Го Прави Еден од Најпознатите Разноврсна Дизајни во Cd Storageniture.Assembles во Секунди : Елегантни,Минималистички,Простор за Заштеда на енергија Албум Складирање Ви Држи Организиран Подобро Од Винил Рекорд за Чување,Гајба,Коцка,Багажник,Кабинет Или Винил Рекорд Складирање Кутија со Капак.Совршена Големина за Автомобил,Дом и Патување,НЕ им треба Многу Простор, исто Така, Лесен за држење и Носење,кое Што ги Чува Вашите Записи Прашина ; Нула Бесплатно.Ја заштитува Вашата Евиденција во Стил.Пакетот Вклучува : 1 Buc,Снимање Складирање Кутија.Answer : ___________________________ Note : Други Елементи, кои се Прикажани на Слика Освен Производот Се за повикување Само и Не Се Вклучени.Напомена : Боја Може да Биде Малку Поинаков Поради Бојата Калибрација на Секој Поединец да го Следи.Задоволството на клиентите е Наш Приоритет Број Еден.Ако Имате какви Било Прашања или проблеми,ве Молиме Слободно да се е-Мејл Нашата По-Продажбата на Тимот.Ви благодариме за Вашето Разбирање и Уживајте во Вашата Шопинг Момент!.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста