• Новак
Метла и прашина пан Сет, Прав со Четка и Прашина пан Сет, Четка во Рака, Рака Метла, Метла и Dustpan Сет (Пакување од 2)

Метла и прашина пан Сет, Прав со Четка и Прашина пан Сет, Четка во Рака, Рака Метла, Метла и Dustpan Сет (Пакување од 2)

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Dustpan и Четка во Собата : Dustpan да им помогне на отстранување на правта за лесно отстранување & четка со зашилен врв да им помогне да се добие во пукнатините и на помали простори.Совршен сет за во кујна, бања, спални соби и сл.Прашина пан - ова dustpan усна помош за отстранување на нечистотија и прашина за да се бранеа во тавата и повеќе лесно да се фрла во ѓубре.Прашината на четка - користете го овој трајни прашина метла да издржам остатоци во dustpan.Четка е аглеста и има посочи совет да го добие во аглите и други тешко да се постигне места.Лесно складирање - секој четка и dustpan поставите има дупка на крајот од дршката за да се овозможи виси меѓу користи.Елегантни боја и дизајн - овој метла и dustpan поставите има елегантен и модерен дизајн сигурни дека за да се вклопат во секоја кујна.Дизајниран за да ги избришете!.Нашите Dustpan и Четка во Собата во многу бои.Посочи четка совет, се впушта во пукнатините и на мали површини со леснотија.Се справи со агли за повеќе ергономски употреба.Мека dustpan гума усна одговара на рамен против подот максимизирање ги собереш.Мек зафат постапува четка се вклопува удобно во dustpan за лесни за складирање.Изградена во чешел за dustpan чисти нечистотијата од четка влакната.Дизајниран за начинот на кој живеат.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста