• Новак
wangyy Figetsss Играчки 1PC Пластични 20cm Елка Ѕвезда Topper Блескавата Божиќ Декорација Накит (Сребрена/Gold/Црвениот) Работи за Тинејџерски Девојки ( Боја : Сребро )

wangyy Figetsss Играчки 1PC Пластични 20cm Елка Ѕвезда Topper Блескавата Божиќ Декорација Накит (Сребрена/Gold/Црвениот)

Оценка на стоката:
DEN 1121.52

Достапност
Производот е достапен

- Божиќ ѕвезда е главно се користи за вметнување на врвот на елката и на treetop. - Направете вашето време Божиќ незаборавни и полн со забава. - Тоа исто така може да се широко се користат во продавници, канцеларии, хотели и ресторани, барови и други места што сакате да ги красат. - Блескавата ѕвезда го прави идеален за да ги красат елка topper да светне празничната атмосфера и да се направи вашиот дом повеќе убави. - Size : За 23.5 x 21 x 2cm.Овој објект е произведен со премиум материјалот за издржливи и долготрајни употреба.Блескавата ѕвезда дизајн го прави совршен како Божиќ, свадби, партија украси, и исто така одлична за домашни и канцелариски оркестарот, итн.Практичен и нежна.Изберете една и да се направи вашиот Божиќ партија полна со новина и жив празнична атмосфера.Карактеристики - Боја : Сребро.- Материјал : Пластика.- Големина : За 23.5 x 21 x 2cm.Пакување list1 x Елка Ѕвезда - Топло Совет : Почитувани купувачот, поради осветлување ефект, се следи светлината, прирачник за мерење, итн., може да има и некои мали разлики во бојата и големината помеѓу фото и вистинскиот објект.Искрено се надевам дека ќе може да го разбере!Ви благодариме!.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста