• Новак
Mohawk Пополни Стап (Fil-Stik) Мебел Кабинет се Допре До Китови Восок Додатен Медиум Дабови II M231-0426 (1)

Mohawk Пополни Стап (Fil-Stik) Мебел Кабинет се Допре До Китови Восок Додатен Медиум Дабови II M231-0426 (1)

Оценка на стоката:
DEN 174.00

Достапност
Производот е достапен

Одлично за допирање до дрво, мебел nicks и гребнатини.Боја Крај : Медиум Дабови II.Лесен за употреба восок стап, само scrape или отсечени износ е потребно.Потоа се применува притисок врз изгребани област да рамномерно се шири восок надвор.НАПРАВЕН ВО САД.Бои се приближни застапување на вистинските бои со користење на современа процес техники.Варијации може да се случи.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста