• Новак
Ladieshow Електрични Резба Длето Алатка Машини Електрични Длето Дрво Резба Нож во Собата со Гума Флексибилни Окно

Ladieshow Електрични Резба Длето Алатка Машини Електрични Длето Дрво Резба Нож во Собата со Гума Флексибилни Окно

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Електрични гравирање длето алатка + гума флексибилни вратило во собата е направен од алуминиум и гума, кој е издржлив.Секој електричен длето е опремен со 5 ножеви и мал клуч.Школка е фирма, има висока термичка ефикасност и се многу безбедни.Електричен погон, побрзо отколку прирачник брзина гравирање, заштеда на време и напор.Можете да ги користите за долго време без чувство на замор.Електрични длето потреби мал кран мелница или вежба малку да се користат со кој се одвојува флексибилни вратило.Ги исполнуваат повеќето од гравирање барања.Погоден за производство на електрична вежба, електрична мелница, виси мелница, виси мелница рачка, агол мелница резби во дрво, slotting, корен резба.Спецификација : Предмет Тип : Електрични Резба Длето Алатка Сет Материјал : Засилен Најлон + Алуминиумски Легури + Гума Цел : Електрични Длето дека Може да Се Користи Со Електрична Вежба, Електрична Мелница, Кран Мелница, Агол Мелница Боја : Сребрена, Жолта, Црна Пакет Листа : 1 x Електрични Резба Длето 5 x Сечилото 1 x Клуч 1 x Гума Флексибилни Окно 1 x Хексадецимален Клуч.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста