• Новак
ONLYTU 108PCS Завртка Дупка Опфаќа Налепници самолепливи, Завртка Опфаќа Капи Прашина-Доказ Дрво Налепница Текстура Пластика за Мебел Кабинет Shelve Биро Плоча 21mm (Црни Лин

ONLYTU 108PCS Завртка Дупка Опфаќа Налепници самолепливи, Завртка Опфаќа Капи Прашина-Доказ Дрво Налепница Текстура Пластика

Оценка на стоката:
DEN 215.76

Достапност
Производот е достапен

Име на производ : самолепливи Завртка Покрие Налепница; Пакетот вклучува 2 x самолепливи Завртка Дупка Покрие Налепници (54 налепници/ парче).Висок Квалитет : Направен од високо-сила лепило дека се придржува до скоро било која површина и ги опфаќа завртка дупки.Високо-квалитетни ПВЦ пластика и трајна боја на мастило.Еколошки Материјал.ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Само излупете го исклучите панелот и се држи до дупка да бидат покриени Само Лепило Налепница Завртка Дупка Налепница е погодна за дупки со дијаметар помал од 20mm/0.78".Ве молиме да се осигурате дека паста област е чиста и мазна додека приложување на завртка дупка налепници.Широко се користи : Завртката Дупка Опфаќа Налепници е погоден за дрво, мебел дупка ,ПВЦ обложени МДФ, Плочи, Метал,Стакло и други мебел за покривање на завртка дупки и монтажа дупки и да се спречи завртки од rusting.Белешки : Поради различни екранот и друга светлина, сликата за да бидат малку различни од реалниот објект; ве молиме проверете дали го залепите област е чист кога pasting.Ви благодариме за вашето разбирање.Спецификации : Име на Производ : самолепливи Завртка Дупка Покрие Налепници Боја : Црна со Шари(PC010) Материјал : ПВЦ Дијаметар : 21mm / 0.83" Дебелина : 0.2 мм / 0.007" Функција : самолепливи Пакетот вклучува 2 x Завртка Дупка Опфаќа Налепници (54 налепници/ парче) Висок Квалитет : Направен од високо-сила лепило дека се придржува до скоро било која површина и ги опфаќа завртка дупки.Високо-квалитетни ПВЦ пластика и трајна боја на мастило.Еколошки Материјал.ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Само излупете го исклучите панелот и се држи до дупка да бидат покриени Само Лепило Налепница Завртка Дупка Налепница е погодна за дупки со дијаметар помал од 20mm/0.78".Ве молиме да се осигурате дека паста област е чиста и мазна додека приложување на завртка дупка налепници.Широко се користи : Завртката Дупка Опфаќа Налепници е погоден за дрво, мебел дупка ,ПВЦ обложени МДФ, Плочи, Метал,Стакло и други мебел за покривање на завртка дупки и монтажа дупки и да се спречи завртки од rusting.Белешки : Поради различни екранот и друга светлина, сликата за да бидат малку различни од реалниот објект; ве молиме проверете дали го залепите област е чист кога pasting.Ви благодариме за вашето разбирање.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста