• Новак
KEKEYANG Завртки Сет 10-100Pcs М1 - M6 Нерѓосувачки Челик Крстот Вдлабнати Countersunk Head Прислушување Завртки Дрво Завртка Завртка (Боја : М1 100pcs, Големина : 25мм)

KEKEYANG Завртки Сет 10-100Pcs М1 - M6 Нерѓосувачки Челик Крстот Вдлабнати Countersunk Head Прислушување Завртки Дрво Завртка

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Напредни Материјал:Овие Навртки се направени од не ' Рѓосувачки Челик кој се прави тоа трае подолго од друг хардвер е на пазарот денес.Направени од оптимизиран материјали, силни и издржливи, ефикасно спречување и ' рѓа.Обезбедување на точни и доверливи вози контрола, со одлични перформанси и исклучително висока pullout отпор.Длабоко тема дизајн : со длабоко тема дизајн, има добри одредување на сила во различни материјали, не е лесно да лупам исклучување, безбедна и цврста.Специјален третман под главата и обезбедува непречено и мазна завршница, исто така го спречува напукнување и материјална штета.Мултифункционален : ова завртка асортиман може да се користи за различни машини за проекти, исто така, може да се користи за широк спектар на материјали и base.Име : завртка/болт,само - прислушување screw Material : други Главата стил : завртка/ Хексагонални штекер главата на завртката / Круг главата screw Size : М1/М2/М3/M4/М5/M6 Возење режим : Стил : durable Treatment : да се спречат rust Uses : мебел завртки,столарија, поправка завртки, алатка accessoriesnote : 1. Поради чиста прирачник за мерење, ве молиме овозможи 1 - 3мм error2. Поради екранот и светлината, бојата на проектот може да биде малку различен од вистинскиот производ имаме голем број на производи за да изберете од да ги исполни вашите различни потреби.Ако имате било какви прашања, можете да стапите во контакт со нас преку е-маил.Ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа да ви помогне да ги реши сите проблеми.Среќен shopping Note : При употреба на дрвени предмети, треба да се вежба дупки однапред да се избегне пукнатини.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста