• Новак
HEMOTONE Тапациран Седиште Складирање на Изметот Дневна Соба Дрвен Мебел Коридор Складирање Кутија Спалната соба Дневна Соба

HEMOTONE Тапациран Седиште Складирање на Изметот Дневна Соба Дрвен Мебел Коридор Складирање Кутија Спалната соба Дневна

Оценка на стоката:
DEN 2759.76

Достапност
Производот е достапен

[Најдобрата комбинација] Тоа не е само една клупа со складирање функција, но исто така и складирање кабинет за седишта.Складирање столче е вашиот совршен избор, многу погоден за секое семејство. [Разни прилики] Многу погодни за семејства, канцеларии, домови : совршен за да ги додадете на секое семејство, канцеларија, универзитет дом, мал стан, гостинската соба, прошетка во плакарот, игра соба, студија, итн.-се користи како се надевам кутија, ниско столче, Кафе маси, столици, педали, итн. [Голем капацитет] : Во седечка поза е удобно, доволно голема за чување на книги, облека, детски играчки, итн.Складирање столче ви овозможува да ги сокриете сите дребулии, а во исто време можете лесно да пристапите до дневни потреби. [Елаборат дизајн] Презентирање елегантен изглед на вашето семејство, создавањето на хармонична атмосфера е неопходен услов за уживање мирен живот. [Супер удобно] : складирање столче не е лесно да се деформира, обезбедување удобно седи на телото.Со користење на кожата-friendly ткаенини, на клупата не е лесно да пропадне, издржлив и не се деформирани.Cedar седишта со перници се опремен со удобни перници.Постојат четири фиоките на предната страна, прекрасен дизајн, а на врвот се отвора за да се открие пространа се отвори простор за складирање.информација за производот : Главни боја : brown Main материјал : wood Package димензии : Должина (инчи) 47.00 Ширина (инчи) 20.00 Висина (инчи) 24.00 Тежина (кг) 80.00 Забелешка : Хроматските аберации ќе се случи поради различни светлина, ве молиме да се разбере.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста