• Новак
LIYANJJ Кабинет Кујна Виси Организатор Stemware Полици Стакло Багажник Метални Железо Вино Стакло Рек Бар Батлер Вино Фармацевт Чај Кафе Чаши, Чаши Вино Очила за Складира?

LIYANJJ Кабинет Кујна Виси Организатор Stemware Полици Стакло Багажник Метални Железо Вино Стакло Рек Бар Батлер Вино Фармацевт

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

★ Природни цврсто дрво-текстура е силна и текстура е убава, рамката е направена на висока температура печење боја процес-Таа е направена од страна на рака, за заварување, анти- 'рѓа боја, не е лесно да' рѓа. ★ Мултифункционален дизајн-Виси чаши/чаши виски, силна носивоста, лесно да се исцеди купот, спречување на прашината од паѓа, може да се откажам stemware, кафе, ставете вино, зелени растенија, итн. ★ Целокупната стабилност има чувство на простор interlacing, и завртка внатрешни заклучување дизајн е поубаво и атмосферска. ★ Мулти-слоевит простор реди предмети разумно, уредно, уреден, убав и модерен. ★ Ако сте некој кој сака да можете лесно да го прилагодите својот почетен прибор, тогаш вино решетката е вашиот идеален подарок!.Класичен виси stemware решетката до вашиот дом мебел колекција ,Ова вино решетката е совршен за кујна/дневна соба, и тоа е исто така подарок за љубителите на вино.Повеќенаменски Чување на вашите очила-Продавница и да го заштити вашиот деликатно вино, чаши, шампањ флејта и други стакло со овој виси stemware рек; Боја челична рамка, висока температура засилување.Може да се стави слободно.Мулти-цел Шише вино и Чаша Носителот на полиците,Совршен За Љубителите на Вино,лесно Да се Соберат.Име : Мултифункционален Вино Решетката Материјал : ковано железо + цврсто дрво Големина : како што е прикажано (поддршка за персонализација) Стил : едноставен, Нордиските, индустриски стил Боја : злато Сцена : дом, бар, салон, итн.Напомена : Ова го прави 1-2 см разлики поради прирачник за мерење; Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликува малку од горенаведените слики; Ако постои било каква квалитет проблем со нашите производи, ве молиме да ги споделите со нас и ние ќе се 100% реши да сте задоволни.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста