• Новак
Третиот Ред СЕДИШТА: ShearComfort Обичај Водоотпорен Cordura Седиште Опфаќа за Chrysler Aspen (2007-2009) во Сина боја за 60/40 Сплит Назад и на Дното w/ 3 потпирачи за глава Прилагодлив

Третиот Ред СЕДИШТА: ShearComfort Обичај Водоотпорен Cordura Седиште Опфаќа за Chrysler Aspen (2007-2009) во Сина боја

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

ПРАЗНИК ПРОДАЖБА 20% попуст Продажба На Сега + БЕСПЛАТНА Испорака!Попуст веќе се применуваат.Нарачана Седиште Опфаќа Совршено Се Вклопуваат Гаранција. 1 Година Ризик Бесплатно Гаранција и Направен во САД.ТРЕТИОТ РЕД СЕДИШТА : Оваа ставка вклучува сите парчиња, за 60/40 Сплит Назад и на Дното w/ 3 потпирачи за глава Прилагодлив.Во потрага по ПРЕДНИТЕ СЕДИШТА?Ставете го ова во пребарувањето : "ПРЕДНИТЕ СЕДИШТА : Shear Comfort Обичај Водоотпорен Cordura Седиште Опфаќа Chrysler Aspen (вашиот година)".CORDURA е на тешки ВОДООТПОРЕН материјал кој е отпорен на гребнатинки, солзи и scuff.Одлична за домашни миленици, камиони и индустриска употреба.Слика број 1 : Претставува вашата боја на избор само.Слика број 2 (седиште дијаграм) : Претставува вашиот седиште вид.Сигурни на седиштето тип?Без грижи, ние повик за да се потврди секоја цел (се Обезбеди телефонски број е во тек).CORDURA Обичај водоотпорен седиште поклопецот е за оние кои вредноста максимална заштита.Одличен за изградба, тешка индустрија употреба, или како домашни Миленичиња Седиште Капак.Многу издржливи CORDURA ткаенина со ламинат поддршка нуди солиден перформанс, со максимална заштита.Овој производ е дизајниран да се вклопуваат : 2007, 2008, 2009 Chrysler Aspen Зошто се Купи Shear Comfort Седиште Опфаќа?За чиста возење удобност, стил и protection Guaranteed Совршено се Вклопуваат : Ќе се земе никаков ризик при купувањето на нашите Сопствени Направени Седиште Покрива.1-Година Ризик Бесплатно Гаранција против било дефектите во изработка и материјали.Лесен за Инсталација : Лизга во текот на Сопствени Седиште Покрива со тока и рака на системот.Тоа не е неопходно да се отстрани вашиот места.Ние обезбедуваме инструкции за инсталација со секој производ, како и инсталација видеа на нашиот веб сајт.Седиштето Airbag Компатибилен : Сите Сопствени Седиште Опфаќа кои се произведени за седишта со странични воздушни перници се изменети за да се овозможи airbag за распоредување.Загревање и Ладење Седиште Компатибилен : Нашите Сопствени Направени Седиште Опфаќа се компатибилни со возила со загревање и/или ладење седиште опции.РАБОТА - Заштита од нечистотии, прашина или остатоци.На водоотпорни и отпорни на абење ткаенина запира штета од течности и алатки.Домашни МИЛЕНИЦИ - Идеален за домашни миленици како овие ја штитат од кучиња нокти, коса или мириси.На ОТВОРЕНО - Се овие за вашиот следен скок, лов или ски патување.Престане да се грижиш и да се ужива на отворено!.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста