• Новак
8Pcs Големи Пролет Stencils-12x12 Инчи Обновливи Велигден Stencils за Дома Декор, Правење на Вашиот Сопствен Farmhouse Пролет Дрво Знаци

8Pcs Големи Пролет Stencils-12x12 Инчи Обновливи Велигден Stencils за Дома Декор, Правење на Вашиот Сопствен Farmhouse

Оценка на стоката:
DEN 309.36

Достапност
Производот е достапен

Големината на Пролетта Stencils-Нашата Пролет stencils доаѓаат со 2 големини.Големината на квадратен облик е : 12 x12 инчен и правоаголна форма е 14.15x5.5inch.Лесен за употреба –Само Стави ја на рамна и фиксна тоа, сликам со четка или со спреј спреј пиштол.Можете да Заработите Пролет украси со вашите деца лесно.Забавувајте се со нашите Пролет stencils.Одличен прилог за Пролет или Велигден Оркестарот8 Парчиња различни farmhouse стилови Пролет stencils, доволно опции се предвидени за вас за да креирате ваши сопствени проекти.Разноврсна - Нашата Пролет stencils се совршен за сите видови на DIY занаети и проекти.Заеднички користи вклучуваат ѕид украси, Прозорецот за украсување, мебел, дрво знаци, Платно Tote Кеси, Перница ги опфаќа и облека.Издржливи и обновливи – Нашата Пролет Stencils се направени на здрав полиестер филм со добра флексибилност и издржливост, тоа може да се користи постојано после миење и е лесен за чување.Голема Пролет матрицата образец сет за занаети или да направи проекти резерви.Овие може да додадете совршен одмор допир за вашиот ентериер.Можете да ги користите нашите Пролет stencils да сликам на платно, камен, Прозорец на ѕид, дрво, поштенско сандаче,Платно или други предмети.Додадете личност во вашиот дом и да креирате сопствени убава занаети со било која боја и материјал на вашиот избор.Детали за Пролет stencils : 1.Квадратен облик е 12x12inch2.Правоаголна форма е 14.17x5.5nch3. Материјал : ПЕТ plastic4.Количина : 8pcs Пролет stencils Spring Матрицата Care & Мерки на претпазливост : Миење со сапун и топла вода веднаш по употребата.Не се изложуваат на прекумерна топлина или во пламен.Родителски надзор се охрабруваат.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста