• Новак
CDQYA Кујна корпата за Ѓубре, Ѓубре Торба Носителот, Сортирање корпата за Ѓубре, Педалата Тип Сува и Влажна Поделба Рециклираат Канта за Ѓубре Може да

CDQYA Кујна корпата за Ѓубре, Ѓубре Торба Носителот, Сортирање корпата за Ѓубре, Педалата Тип Сува и Влажна Поделба Рециклираат

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Материјал : пластика.Карактеристики : високо-квалитетни PP материјал, еколошки, без мирис, издржливи; двојно отворање, без мирис, влажно и суво класификација, санитарен и удобен; универзален фиксен тркала, се движат, како сакате, лесен за употреба.Дизајн : Притисок прстен дизајн за да се спречи кеси за отпадоци од летање околу; ѓубре торба за чување слот е предвидено, која може да се сместат кеси за отпадоци и е лесен за користење; задебелена се справува може да висат крпи; проширува педалата дизајн, лесно да се користи без виткање.Употреба : Сортирање третман на влажна и сува ѓубре од растително лушпи во кујната; третман на закуски со отпад во дневната соба.Применливи прилики : широко се користат во кујни, дневни соби, итн.Материјал : пластика.Карактеристики : високо-квалитетни PP материјал, еколошки, без мирис, издржливи; двојно отворање, без мирис, влажно и суво класификација, санитарен и удобен; универзален фиксен тркала, се движат, како сакате, лесен за употреба.Дизајн : Притисок прстен дизајн за да се спречи кеси за отпадоци од летање околу; ѓубре торба за чување слот е предвидено, која може да се сместат кеси за отпадоци и е лесен за користење; задебелена се справува може да висат крпи; проширува педалата дизајн, лесно да се користи без виткање.Употреба : Сортирање третман на влажна и сува ѓубре од растително лушпи во кујната; третман на закуски со отпад во дневната соба.Применливи прилики : широко се користат во кујни, дневни соби, итн.Димензии : вкупна висина 77 cm Capacity : 45 LType : Двоен слој четири-категорија ѓубре can If имате било какви прашања во врска со производ, ве молиме контактирајте ме, ние ќе ве контактираме во рок од 24 часа и да ви даде задоволителен одговор.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста