• Новак
Healifty Рака Парафински Мед Навлажнувачки Кора Исклучување Рака WaxHydrating Негување Exfoliating Суви Испукани Навремено Рака Филм за Раце за Нега на Кожата Светло Кафеава

Healifty Рака Парафински Мед Навлажнувачки Кора Исклучување Рака WaxHydrating Негување Exfoliating Суви Испукани Навремено

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Рака Заградени дизајн, лесно да се носат кога или деловни патувања, ќе не заземаат премногу простор.Рачно Изработени од високо квалитетни материјали, безбедно и издржливи, може да се користат со доверба.Страна Тоа може да биде внимателен подарок за вашето семејство и пријатели, тие ќе бидат многу среќни.Рака Одлично изработка и фини детали се обезбеди нејзината популарност и издржливост.Рака Нежно Чистење и Негување на кожата на раката sametime да помогне да се подигне кожата влажна и против сува, груба.Опис Имаат Сува, Осетлива, Или Мртвата Кожа На Рацете?Нашите Exfoliating Рака Ќе Те Спаси.Поправка Испукани Раце, Да Се Подобри Испукани Раце.Remove Густата Calluses Од Раце, Да Се Подобри Апсорпционен Капацитет На Рацете, Негуваат И Поправка.Мед Рака Восок Прави Вашата Страна Повеќе Бела, Здрава И Убава.Карактеристики - Боја : Светло кафеава - Материјал : Восок - Големина : Околу 6. 00 X6. 00 X5. 00cm; 2. 36 X2. 36 X1. 97inch/ Пакет Вклучувајќи 1 x рака крем/.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста