• Новак
Ноктите Пескарење Бенд, Мултифункционални Sandpaper Помине Мелење Главата со Бунари за Нокти Продавница

Ноктите Пескарење Бенд, Мултифункционални Sandpaper Помине Мелење Главата со Бунари за Нокти Продавница

Оценка на стоката:
DEN 441.36

Достапност
Производот е достапен

Мултифункционален : Погоден за обработка на нокти, стакло, пластика, метал, камен, керамика, итн.Удобен брусење и полирање, висока ефикасност и стабилни перформанси.Лесен за користење : Големина е околу 13 х 8 мм, лесно да се инсталира и расклопување, многу лесен за употреба.Цврсти и Издржливи : Песок површина се користи за полски нерамна површина на ноктите, со долг животен век, безбеден и сигурен.Висок Квалитет Sandpaper : Направен од високо квалитетни материјали, силни и издржливи, и совршен мелење ефект.Користете парична казна песок, песок, кои не е лесно да се падне, можете да ги користите по волја.Широко се Користи : Ноктите полирач може да ги задоволи потребите на различни помине уметност и многу применливи сцени, со висока цврстина, висока ефикасност и добар ефект.Функција : 1. Лесен за користење : Големина е околу 13 х 8мм / 0.51 x 0.31 во, лесно да се инсталира и расклопување, многу лесен за употреба.2. Широко се Користи : Ноктите полирач може да ги задоволи потребите на различни помине уметност и многу применливи сцени, со висока цврстина, висока ефикасност и добар ефект.3. Цврсти и Издржливи : Песок површина се користи за полски нерамна површина на ноктите, со долг животен век, безбеден и сигурен.4. Мултифункционален : Погоден за обработка на нокти, стакло, пластика, метал, камен, керамика, итн.Удобен брусење и полирање, висока ефикасност и стабилни перформанси.5. Висок Квалитет Sandpaper : Направен од високо квалитетни материјали, силни и издржливи, и совршен мелење ефект.Користете парична казна песок, песок, кои не е лесно да се падне, можете да ги користите по волја.Спецификација : Предмет Тип : Ноктите Пескарење Вежба Bit Sand Капа големина : Прибл. 13 х 8мм / 0.51 x 0.31 in Sanding Вратило Големина : Прибл. 50 x 5mm / 1.97 x 0.2 in Characteristic : Дизајнирани за полирање и средување на ноктите за да се задржи нокти, убави и чисти; песок површина се користи за полски нерамна површина на ноктите, издржлив и лесен за ракување, користење на високо квалитетни парична казна песок, не е лесно да се падне, може да се чувствуваат слободни да го користите.Пакет Листата : 50 x Пескарење Cap2 x Вратило.

Декларирани спецификации

Item Type:
Nail Sanding Drill Bit
Sand Cap size:
Approx. 13 x 8mm / 0.51 x 0.31in
Sanding Shaft Size:
Approx. 50 x 5mm / 1.97 x 0.2in
Characteristic:
Designed for polishing and trimming nails to keep nails beautiful and tidy; sand surface is used to polish the uneven surface of nails, durable and easy to operate; using high quality fine sand, not easy to fall off, can feel free to use.
Package List:
50 x Sanding Cap :
2 x Shaft :

Комплементите на стоката

Веста