• Новак
yotijar МЕТАЛ НОКТИ ДАТОТЕКИ ДВОЈНО ДВОСТРАНО ДАТОТЕКА БАР НОКТИ SCRUBBER ПЕДИКИР АЛАТКИ

yotijar МЕТАЛ НОКТИ ДАТОТЕКИ ДВОЈНО ДВОСТРАНО ДАТОТЕКА БАР НОКТИ SCRUBBER ПЕДИКИР АЛАТКИ

Оценка на стоката:
DEN 167.76

Достапност
Производот е достапен

Големина(Lx W) : 8x0.7cm / 3.14x0.27inch.Ноктите на грижа : прав-обложени датотека е многу нежна и заштитата на порите на ноктите, за разлика од конвенционалните датотеки, која солза на ноктите.Совршен резултати : датотеката е многу погодна како нога датотека, e.g за да го отстраните calluses на врвовите на вашите прсти и, исто така, поднесе пети ноктите - Особено погоден за дебели ноктите.На двете страни : ноктите датотеката може да се користи на двете страни и има казна и многу крупни страна - за поднесување дебели ноктите и callus.Издржливи : се должи на цврстината на материјалот (нерѓосувачки челик), на disinfectable и sterilisable датотека е многу издржливи.Опис : На двете страни : ноктите датотеката може да се користи на двете страни и има казна и многу крупни страна - за поднесување дебели ноктите и callus. - Нокти за нега на : прав-обложени датотека е многу нежна и заштитата на порите на ноктите, за разлика од конвенционалните датотеки, која солза на ноктите. - Издржливи : се должи на цврстината на материјалот (нерѓосувачки челик), на disinfectable и sterilisable датотека е многу издржливи. - Совршени резултати : датотеката е многу погодна како нога датотека, e.g за да го отстраните calluses на врвовите на вашите прсти и, исто така, поднесе пети ноктите - Особено погоден за дебели ноктите.Спецификација : - Големина(Lx W) : 8x0.7cm / 3.14x0.27inch - Дебелина : 2mm Package Вклучува : 1 Парче Нерѓосувачки Челик Помине File Note : ве Молиме овозможи 1-3мм мерење на отстапување се должи на рачно мерење.Поради различни следи и светлосен ефект,вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста