• Новак
WDBBY Bluetooth Звучник 30W Стерео Звук со IPX7 Водоотпорен 12Ч Изведба Супериорен Звук за Кампување Плажа Спорт Базен Партија

WDBBY Bluetooth Звучник 30W Стерео Звук со IPX7 Водоотпорен 12Ч Изведба Супериорен Звук за Кампување Плажа Спорт Базен

Оценка на стоката:
DEN 11089.92

Достапност
Производот е достапен

Усвојување на двојно полнење пумпа моќ засилувач, излезна моќност до 10 W , 0 ptimized моќ процес, да се спречи нарушување.има дизајнирани и обезбедени целосно водоотпорен на највисок степен на заштита IPX7 (Immersionup до 1 m за 30 минути подводни).да се биде прав доказ, Кал доказ, shockproof, rainproof, снег доказ.Виси на ранец или возење велосипед, оди никаде со музика, со добро расположение.Одговарање на телефонски повици за hands-free со стерео звук, отстранување на бучава, се направи вашата работа секое време што го сакате.Поврзете два спрема еден уред да направи звукот околу вас, имајќи чувство да се биде лично во сцената кога се гледа филм.Усвојување на двојно полнење пумпа моќ засилувач, излезна моќност до 10 W , 0 ptimized моќ процес, да се спречи нарушување.има дизајнирани и обезбедени целосно водоотпорен на највисок степен на заштита IPX7 (Immersionup до 1 m за 30 минути подводни).да се биде прав доказ, Кал доказ, shockproof, rainproof, снег доказ.Виси на ранец или возење велосипед, оди никаде со музика, со добро расположение.Одговарање на телефонски повици за hands-free со стерео звук, отстранување на бучава, се направи вашата работа секое време што го сакате.Поврзете два спрема еден уред да направи звукот околу вас, имајќи чувство да се биде лично во сцената кога се гледа филм.Спецификација : Кабинет Материјал : plastic Channels : 2 (2.0)влезна Моќност(W) : 25-49 WOutput Моќ : 30 WBluetooth Верзија : 5.0 Woofer/Widerange материјал : Polymer Remote Контрола : No Codecs : AACPlayback Функција : mp3 Package Вклучуваат : 1* Звук bar If имате било какви прашања во врска со производ, ве молиме контактирајте ме, ние ќе ве контактираме во рок од 24 часа и да ви даде задоволителен одговор.Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.

Декларирани спецификации

Cabinet Material:
plastic
Channels:
2 (2.0)
Input Power(W):
25-49 W
Output Power:
30W
Bluetooth Version:
5.0
Woofer/Widerange material:
Polymer
Remote Control:
No
Codecs:
AAC
Playback Function:
mp3
Package Include:
1* Sound bar :
If you have any questions about the product, please contact me, we will contact you within 24 hours and give you a satisfactory answer. :
Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. :

Комплементите на стоката

Веста