• Новак
3 Пакет на Професионална Одделение Пенење Тапацир Чистење Со Мирис Eliminator! ~ Дамка Растворање Пена!

3 Пакет на Професионална Одделение Пенење Тапацир Чистење Со Мирис Eliminator! ~ Дамка Растворање Пена!

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

3 Пакет на Професионална Одделение Пенење Тапацир Почисто Со Моќни Растворање Акција!.Длабоко ја чисти & продира!.Лифтови почвата и остатоци, растурање нечистотија и дамки!.Ја враќа изглед и се чувствуваат на ткаенина & тепих!. 3 Пакет на Професионална Одделение Пенење Тапацир Поеколошки!.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста