• Новак
CML Мулти-Порта за Општа Намена Splitter Мека Тешко Конектор Изолација Пламен Retardant Приклучните Терминал Жица Жици Блок Сигурна Конекција и Добри Перформанси. (Боја : ДСП

CML Мулти-Порта за Општа Намена Splitter Мека Тешко Конектор Изолација Пламен Retardant Приклучните Терминал Жица Жици

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

100% сосема нов женски и машки водоотпорен DC моќ конектор кабел.Тешко линија : 0.08-4mm 2/28-12 AWG.Мозок : 0.08-4mm 2/28-12 AWG.Школка материјал : PC.Материјал де contacto : Cobre estanhado.Номинална напон : 600 VRated струја : 32 AHard линија : 0.08-4mm 2/28-12 AWGCord : 0.08-4mm 2/28-12 AWGShell материјал : PCMaterial де contacto : Cobre estanhado Suitable температура : -24 ℃ ~ + 95℃.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста