• Новак
Дијаметар 51mm и 3мм Дебели CB550 Боја Филтер на Стакло

Дијаметар 51mm и 3мм Дебели CB550 Боја Филтер на Стакло

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Површина количество : 0/0,40/20 80/50. Површината на точноста : 1/10 во 1/4 into2 во.Дебелина на бизнис патување;±0.02 mm.Центар за отстапување : 5 Arc second1 Arc Минута.Процесот на обем;дебелината е најмногу тенка за да се постигне 0.5 mm.Дијаметар 51mm и 3мм дебели CB550 боја филтер glass1.Техника индекс знак : Површина количество : 0/0,40/20 80/50 Surface на точноста : 1/10 во 1/4 into2 into Thickness бизнис патување;±0.02 mm Center отстапување : 5 Arc second1 Arc Minute Process на обем;дебелината е најмногу тенка за да се постигне 0.5 mm Coated;Умерен.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста