• Новак
DUNRU Плетење Торба Предиво Складирање Торба Плетење Tote Торба Плоштадот Торба за Темата Предиво Капчиња Куки Плетење Игли за Шиење Торба (Боја : Сина Боја)

DUNRU Плетење Торба Предиво Складирање Торба Плетење Tote Торба Плоштадот Торба за Темата Предиво Капчиња Куки Плетење

Оценка на стоката:
DEN 1023.36

Достапност
Производот е достапен

Многу пространа и за зачувување на предиво , игли за плетење, капчиња куки и други материјали за плетење.Ова предиво складирање торба може да ги организирате вашите предиво и сите на вашите плетење додатоци во една торба и да може да ги чува одвоени секое време,whethe ќе се плетење или не.Ова предиво складирање торба е совршен за вас.Прекрасни подароци за плетење, ентузијаст, капчиња почетник.Голем капацитет занает кеса, па многу простор и многу различни прегради да држете се среди и организира.Одличен подарок за секој кој сака crocheting, плетење или фан на преземање на проекти на автомобил патувања, социјална состаноци, додека патуваат.Тоа може да се врши на вашата рака да се направи плетење производи, Супер голема корисни плетење складирање торба прави совршен подарок или лични купи.Ние специјално дизајнирани голем простор за складирање на вашиот недовршениот проект, дополнително отворање на ви овозможува да се стави на вашата недовршени проекти во кесата без потреба да се намали далеку од предиво.Преносни и удобно рачки е одличен за носење мал објект работа во тек, и да се направи плетење проекти on-the-go бриз.Било какви проблеми што ги имате, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние сме секогаш тука да ви помогнат и одговор во рок од 24 часа.Ако имате било какви проблеми за време на употреба, Ние ќе се потрудиме да им помогне на секој клиент го реши секој проблем.Па ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.Answer : ___________________________ Note : Само над пакет содржина, други производи кои не се опфатени.Осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.Ве молиме погледнете го мерење.Мали мерење грешка е дозволиво во нормалниот опсег.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста