• Новак
NEWTRY Синџир Врзивно Синџир tightener 5/16-3/8 Ratchet Врзивно Ratchet Виткање се Справи со Оптоварување Врзивно Тешки 5,400 lbs Работно Оптоварување Граница w/2 Земи Куките

NEWTRY Синџир Врзивно Синџир tightener 5/16-3/8 Ratchet Врзивно Ratchet Виткање се Справи со Оптоварување Врзивно Тешки

Оценка на стоката:
DEN 2447.76

Достапност
Производот е достапен

➤БЕЗБЕДНО Работно Оптоварување Граница(кг) : 5400; Доказ Оптоварување(кг) : 108,000; Кршење на Оптоварување(кг) : 19,000; Тежина(кг) : 10.5; Рачка Должина(во) : 13.42. ➤ЛЕСНО ДА се РАБОТИ -Лесен за ракување ratchet врзивно брави безбедно кога се обврзувачки и соопштенија, без потреба за екстра алатки.На тешки фалсификувани рачка, барел, се до завртки, линкови и куките се наменети да застане на ригорозни областа употреба и остри временски услови. ➤ИНДУСТРИСКА СИЛА ИЗГРАДБА-На тешки фалсификувани рачка, барел, се до завртки, линкови и куките се наменети да застане на ригорозни областа употреба и остри временски услови.ЛЕСЕН ЗА РАКУВАЊЕ : Лесен за ракување ratchet врзивно брави безбедно кога се обврзувачки и соопштенија, без потреба за екстра алатки.На тешки фалсификувани рачка, барел, се до завртки, линкови и куките се наменети да застане на ригорозни областа употреба и остри временски услови.ИНДУСТРИСКА СИЛА ИЗГРАДБА : На тешки фалсификувани рачка, барел, се до завртки, линкови и куките се наменети да застане на ригорозни областа употреба и остри временски услови.Појачани опрема.Силни и издржливи.Се вклопува 5/16inch-3/8inch синџир.Не е лесно да се скрши.Манган челик се справи.Здрав и силен.Можат да го издржат поголем притисок.Одличен избор на материјали.ЛЕСЕН ЗА РАКУВАЊЕ : Лесен за ракување ratchet врзивно брави безбедно кога се обврзувачки и соопштенија, без потреба за екстра алатки.На тешки фалсификувани рачка, барел, се до завртки, линкови и куките се наменети да застане на ригорозни областа употреба и остри временски услови.ИНДУСТРИСКА СИЛА ИЗГРАДБА : На тешки фалсификувани рачка, барел, се до завртки, линкови и куките се наменети да застане на ригорозни областа употреба и остри временски услови.Оваа ratchet оптоварување врзивно не содржат синџири.Може да се користи со синџири со дијаметар од 8мм или 10мм.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста