• Новак
LIANGJUANG у Облик на Тело Перница Тело Перници за Возрасни Бременоста Перница У Облик со Полно Тело, Породилно Перница за Бремени Жени со Перат Премиум Маска,Божиќ, Нов?

LIANGJUANG у Облик на Тело Перница Тело Перници за Возрасни Бременоста Перница У Облик со Полно Тело, Породилно Перница

Оценка на стоката:
DEN 7794.96

Достапност
Производот е достапен

Дали виu2019re во вашата 1-ва, 2 или 3 тромесечје, нашите удобен бремена жена перница ќе ви опкружувачки звук и вашето бебе со мека амортизирање и поддршка.5 Kg Package Содржина : Тело Перница x1 Adjustable Појас x1 Small Коса Перница x1.Може да поддржи главата, вратот, р ' бетот, стомакот, грбот, колковите и нозете.Бременоста перница поклопецот доаѓаат со патент за лесно отстранување и машина перат.Нашите противалергиски тело перница поклопецот е патент пренослив и машина перат.Нашите производи се целосно тестирани, се проверуваат и се пакуваат пред породувањето за да се задржи на производите во добра состојба и да се гарантира 100% задоволството на нашите клиенти степен.Тоаu2019s прекрасен подарок за очекуваат мајки!Спецификации : Производ Димензии : 120*75*175cm Item Тежина : 2.Ако имате било какви прашања во употреба, можете да контактирате со нас.Целосната тело на бременоста перница создава удобна положба кога се спие, медицинска сестра, гледајќи ТВ и читање.Вкупно Телото Поддршка и да им помогне на ублажување на болката во грбот за да се добие подобар сон, намалување на прекини во текот на ноќта; Одлични за целото семејство да уживате.Долго свила памук секогаш чува мазна и стабилна во перница.Мултифункционален и широко се користи, тоа создава поддршка позиција за спиење, читање, медицинска сестра, гледајќи ТЕЛЕВИЗИЈА, и доилки.Противалергиски и дише премиум памук пополнување.Се релаксираат во чиста удобност.Висока густина и екстра мека.Подобрување на циркулацијата на крвта и го намалуваат нога оток, добро работи за луѓе кои страдаат од колкот или болка во грбот, ишијас, лошата положба на телото, спортисти и повреди.Тоа е уникатно дизајнирани да ја следат природната форма на вашето тело за целосна поддршка.Ние ќе ви обезбедиме со најдобра услуга.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста