• Новак
Nike Women ' s Flex Тренер 9 Патики

Nike Women ' s Flex Тренер 9 Патики

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Текстил.Увезени.Човекот Направени единствена.Вратило мерки околу ниско врвот од лак.Heathered мрежа горниот обезбедува лесен breathability.Flywire кабли се интегрираат со laces за midfoot заклучување.Flex жлебови дозволите вашиот нога да се движи природно.Стратешки поставена гума подобрува издржливост во високо-носат области.Дизајниран за ниско влијание вежбање и коло обука, Nike Flex TR 9 пара на дише мрежа и синтетички горниот дел со поддршка на платформа наменета за флексибилност и влечење.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста