• Новак
Гулд & Goodrich H676-2CL Светилка Носителот, Црна Hi-Сјај, Големина 2

Гулд & Goodrich H676-2CL Светилка Носителот, Црна Hi-Сјај, Големина 2

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Светилка сопственикот и Носителот на диригентската Палка.Лесни, но издржливи-квалитет.Одговара : Streamlight Polystinger ДС LED, Жило ДС LED, Жило HD, Pelican 7060 LED, М9. Се вклопува појаси до 2-1/4 инчи.Направен во САД.Светилка носителот е лесен, уште издржливи-обврска за квалитет.Се вклопува појаси до 2-1/4 во.На Гулд & Goodrich GGH676-2 CL Светилка Носителот одговара Streamlight Polystinger ДС LED, Жило ДС LED, Жило HD, Pelican 7060 LED, М9. Направен во САД.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста