• Новак
ZYongTao се Применуваат за VLINKER MC + V2.2 Верзија РАНЛИВИТЕ Bluetooth 4.0 автомобил Дијагностички Поддршка на Apple за Андроид

ZYongTao се Применуваат за VLINKER MC + V2.2 Верзија РАНЛИВИТЕ Bluetooth 4.0 автомобил Дијагностички Поддршка на Apple

Оценка на стоката:
DEN 2712.00

Достапност
Производот е достапен

Професионални автомобилската тестирање на материјали, обезбедување на квалитет.Ако ви требаат детални параметри на овој производ, ве молиме контактирајте со нас.Потекло : SZ Дали увезените : Нема Цел број : 623347072527 Обичај обработка : Да Предмет Бр . : 623347072527 Тип : Автомобил Проблеми Напон : 9-16 Работа температура : -20-80 Vgate Модел : VLINKER MC + BLE4.0 Применлив модел : OBD автомобил по 96 години Достапни Дали прекуграничната извоз е посветен на понудата : Да.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста