• Новак
Ли Филтри 100x100mm Стандард Филтер Адаптер Рамка за Nikkor Z 14-24 f/2.8 S Филтер Држач за Полнење

Ли Филтри 100x100mm Стандард Филтер Адаптер Рамка за Nikkor Z 14-24 f/2.8 S Филтер Држач за Полнење

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Ли Филтри 100x100mm Стандард Филтер Адаптер Рамка Носат/Складирање Торбичка - Ли Филтри 1 Година Limted Гаранција.За Nikkor Z 14-24 f/2.8 S Филтер Држач за Полнење.Издржливи се носат/складирање торбичка за Филтер Адаптер Рамка. - Стандард Филтер Адаптер Рамка Посветена слот-во Филтер Адаптер Рамка за употреба со нови Nikkor Z 14-24 f2.8 S Држачот.Овозможува користење на постојните ЛИ 100 x 100mm стандард филтри и нови foamless Тапа. - Еден Торбичка - Трајни носат/складирање торбичка за Филтер Адаптер Рамка.Овие се користат со Nikkor Z 14-24 f2.8 S Држачот.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста