• Новак
MICRODRY Круг Бања Чекор Отпад Кошница корпата за Ѓубре со Бавно Затворање Тивка Капак – Отстранлив Внатрешна Ѓубре – Отпечатоци Доказ Заврши – ' Рѓа Отпорни – Канцел

MICRODRY Круг Бања Чекор Отпад Кошница корпата за Ѓубре со Бавно Затворање Тивка Капак – Отстранлив Внатрешна Ѓубре – Отпечатоци

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

БАВНО се ЗАТВОРИ КАПАКОТ : Нуди мирен, лесна употреба.ОТСТРАНЛИВ ВНАТРЕШНА BIN : За лесно & чисти ѓубре располагање.СИЛНА ПЕДАЛАТА/РАЦЕ СЛОБОДНИ КАПАК ОТВОРАЊЕ : Обезбедува лесен пристап.ОТПЕЧАТОЦИ-ДОКАЗ КРАЈ / РЃА ОТПОРНИ : Противи smudges и е лесно да се чисти.СОВРШЕН ЗА МАЛИ ПРОСТОРИ (8" W x 11" H) : Идеален за бањи, канцеларии, кујни, dorm соби, или било која друга соба каде просторот е ограничен.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста