• Новак
NEORTX USB Адаптер Кабел за Xbox (Црна)

NEORTX USB Адаптер Кабел за Xbox (Црна)

Оценка на стоката:
DEN 158.16

Достапност
Производот е достапен

Поврзете било USB уред на вашиот XBOX конзола.USB тип женски приклучок Користете го вашиот КОМПЈУТЕР Тастатура или друг USB уреди на вашиот Xbox Совршен за сите програмери и кодери.Боја : Црна Кабел Должина : Околу. 49cm Пакет, Вклучувајќи : 1 x Адаптер кабел.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста