• Новак
CarLights360: За 2008 2009 2010 2011 Мерцедес-Бенц C350 Опашка Светлина Собранието Патникот Страна w/Светилки За MB2801128

CarLights360: За 2008 2009 2010 2011 Мерцедес-Бенц C350 Опашка Светлина Собранието Патникот Страна w/Светилки За MB2801128

Оценка на стоката:
DEN 530.40

Достапност
Производот е достапен

Точно одговара на ОЕМ# : 204 820 22 64 и Partslink# : MB2801128. Ги исполнува или го надминува DOT & SAE согласност стандарди.Собранието вклучува светилки, леќа, домување, и чашката.Фабрички Запечатени - Сосема нови во кутија.Нула Restocking Такса за враќање се направи во рок од 30 дена од денот на испорака. 1 Година Ограничена Гаранција.Компатибилна Со Следниве Возила : Компатибилен Со Мерцедес-Бенц C300 2008 Compatible Со Мерцедес-Бенц C300 2009 Compatible Со Мерцедес-Бенц C300 2010 Compatible Со Мерцедес-Бенц C300 2011 Compatible Со Мерцедес-Бенц C350 2008 Compatible Со Мерцедес-Бенц C350 2009 Compatible Со Мерцедес-Бенц C350 2010 Compatible Со Мерцедес-Бенц C350 2011 Compatible Со Мерцедес-Benz C63 2008 Compatible Со Мерцедес-Benz C63 2009 Compatible Со Мерцедес-Benz C63 2010 Compatible Со Мерцедес-Benz C63 2011 Premium Замена на Резервни Делови : Точно Одговара На Оригинална Опрема Производителот Сите На Нашите Предмети Се Дот И Sae Заверена Гаранции И Гаранции : 30-Ден На Задоволство Гаранција 1 Година Ограничена Гаранција Направен Да Трае : Овој Објект Е Изграден Со Високо Квалитетен Материјал И Ригорозно Да Се Тестираат За Да Се Обезбеди Структурна Сила И Integrityplease Потврди Оем # Или Partslink # Натпревари Точно Пред Купување, Инаку, Објектот Може Да Не Се Вклопи.За Да Се Обезбеди Сигурна Достава, Ве Молиме Имајте Во Предвид Потпис Може Да Се Бара За $200+ На Налози.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста