• Новак
X-DREE AC 250V 10A SPDT Еден Акција Handsfree Добри перформанси на Возилото Нога Прекинувач(AC напон 220V За ОАЕ 10A SPDT Interruttore на pedale antiscivolo на pedale vivente ад azione momentanea

X-DREE AC 250V 10A SPDT Еден Акција Handsfree Добри перформанси на Возилото Нога Прекинувач(AC напон 220V За ОАЕ 10A SPDT

Оценка на стоката:
DEN 282.00

Достапност
Производот е достапен

Име на производ : Подножјето на Возилото се Префрлат; Земја на Производство : КИНА; Бренд : .Материјал : Метал, Пластика; Нето Тежина : 126g; Пакет Содржина : 1 x Подножјето на Возилото се Префрлите.Модел : TFS-201; Главна Боја : Сива; Акција Тип : Еден.Контакт Тип : SPDT(1 NO 1 NC 1 COM); Оценка : AC 250 V 10 A(Tipo ди contatto : SPDT (1 NO 1 NC 1 COM); Classificazione : AC напон 220 V За ОАЕ 10 A.Димензии : 8 х 8 х 3.5 см/3" x 3" x 1.4"(L*W*T); Должина на Кабел : 20cm/8"(Dimensioni : 8 х 8 х 3,5 см / 3' 'x 3' 'x 1,4' '(L * W * T); Lunghezza del cavo : 20 cm / 8' '.AC 250 V 10 A SPDT Еден Акција Handsfree Добри перформанси на Возилото Нога Switch It слободни до вашите раце да се врши и други постапка додека се направи операција во контрола со ногата.Оваа подножјето на возилото прекинувачот е еден тип кој го контролира моќта на вклучено или исклучено.Водоотпорен тип, широко да се користи во медицинска опрема.опис на Spanish AC 220 V За ОАЕ 10 A SPDT Interruttore на pedale antiscivolo на pedale vivente ад azione momentanea Nome prodotto : Interruttore на pedale, Paese ди fabbricazione : CINA; Marchio : Materiale : metallo, plastica, peso netto : 126 g; Contenuto della confezione : 1 x interruttore на pedale Modello : TFS-201; Colore principale : grigio; Tipo ди azione : momentaneo Tipo ди contatto : SPDT (1 NO 1 NC 1 COM); Classificazione : AC напон 220 V За ОАЕ 10 ADimensioni : 8 x 8 x 3,5 см / 3' 'x 3' 'x 1,4' '(L * W * T); Lunghezza del cavo : 20 cm / 8' '.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста