• Новак
Слатка Jojo Дизајни Еднорог Девојка Мали Ткаенина Играчка Бин Складирање Кутија Градите за Бебе Градинка или Детска Соба - Руменило Розова Сива и Злато Цвеќиња и Ѕве?

Слатка Jojo Дизајни Еднорог Девојка Мали Ткаенина Играчка Бин Складирање Кутија Градите за Бебе Градинка или Детска Соба

Оценка на стоката:
DEN 959.76

Достапност
Производот е достапен

Вклучува 1 Мала Ткаенина Складирање Играчка Бин – 21in.x 11in.x 10.5 во.Карактеристики розова, злато, и сива еднорог и цветни печатење.Место чисти само.Вграден-во засилен рачки за лесен транспорт - Засилен здрав флип капак.Љубов на ткаенина стил?Слатка Jojo Дизајни, исто така, прави постелнина и оркестарот додатоци во оваа ексклузивна тема.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста