• Новак
Zerodis Премиум Пелена, Три Слоеви Водоотпорен Пелени Заштита Унисекс Природата Еко Пријателски Пелени за Чувствителна Кожа се Менува Подлога за Нова Мајка и Бебе(#2)

Zerodis Премиум Пелена, Три Слоеви Водоотпорен Пелени Заштита Унисекс Природата Еко Пријателски Пелени за Чувствителна

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

【Широко се користи】Може да се користи секаде, како што се автомобил, во продавница за кревет, шетач и патување, на состанокот на вашата различни барања. 【Преносни и Издржливи】Преносни менување пелена подлога, ефикасна заштита на вашето бебе од валкани површини додека менување на пелени. 【Водоотпорен дизајн】Мирис‑бесплатно, waterproofed дизајн овозможи промена пелени за бебето, во секое време и насекаде. 【Продажбата на Услугата】Ако поради некоја причина не сте целосно задоволни со вашата нарачка, ако тоа се крши, ако тоа е оштетен во превозот, или дури и ако се смени твојот ум - едноставно да ги споделите со нас и ние ќе се справи со тоа брзо!. 【Лесен за складирање】Може да биде укината за лесен за чување, не заземаат премногу простор, прекрасен и практични бебе додаток, и тоа исто така обезбедува мека и удобен за користење искуство, удобно допир чувства, без повреда на бебето е деликатна кожа.Спецификација : Предмет Тип : Промена на Пелена Подлога Материјал : Памук Пакет Листа : 1 x Менување Пелена Подлога.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста