• Новак
YUXO Ѕид Lockable поштенско Сандаче за Безбедност Lockbox Ѕид-Монтирани Писмо Кутија Вила Отворено Водоотпорен Големи Изразат Датотека Кутија Заклучен Postbox Letterbox Парцела Ку

YUXO Ѕид Lockable поштенско Сандаче за Безбедност Lockbox Ѕид-Монтирани Писмо Кутија Вила Отворено Водоотпорен Големи Изразат

Оценка на стоката:
DEN 4182.96

Достапност
Производот е достапен

? 【складирање Писма】 : Кога не сте дома, ова курир кутија може да ви помогне да добиете букви или мали белешки од поштата да се избегне да биде одбиено. ? 【Издржлив материјал】 : Ова сандаче е направен од високо-квалитет поцинкуван челик и еколошки бои.Совршена комбинација на модата и ретро. ? 【Rainproof Postbox】 : На врвот на поштенско сандаче и целокупната rainproof дизајн се осигура дека во внатрешноста не е влажна од дожд. ? 【Применливи простор】 : Ова сандаче е погоден за надвор влезот на вила, стан, компанија, на училиште или дома или на влезот на тремот. ? 【Добра услуга】 : Нашата продавница посветува големо внимание на клиентите искуство.Ако имате било какви прашања, ве молиме пишете ни и ние ќе ви ги реши за вас како е можно поскоро.Бренд : YUXO Ова не е само стилски и издржлив поштенско сандаче, но исто така убави декоративни додатоци при влезот во тремот.?Поштенското сандаче е опремен со брави и клучеви.?Посебна парапети, влезот и подигнување порта за лесен пристап.?Тоа поштенско сандаче се користи за да се стави списанија, весници, писма, сметки, порака белешки и пакети.?Лесно да се инсталира.Име на производ : поштенско Сандаче - Материјал : Поцинкуван челик Боја : Како што е прикажано Големина на : 28*12.2*35.5 см(11*4.8*13.9 инчи)- Тежина:3.5 кг - Shockproof пакувањето се вклучени : 1 поштенско сандаче и слободни пакување accessories Tip : ● опис на големината се мери рачно, но постои грешка од 1-2cm во согласност со фактичката големина ● Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте не на чувствуваат слободни да ја e-mail.Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста