• Новак
iPhone 11 Про Случај,Животните Слушање Песна iPhone 11 Про Случаи за Девојки и Момчиња,Моделот на Дизајн Shockproof Не се Лизга Случај за Apple iPhone 11 Про

iPhone 11 Про Случај,Животните Слушање Песна iPhone 11 Про Случаи за Девојки и Момчиња,Моделот на Дизајн Shockproof Не

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

i Phone 11 shield Pro случај : Минималистички & Стилски Двоен Слој Случај со дополнителни TPU и PC слој.Уникатен Печати Дизајн : Мода пријателски дизајн печати со убава слика да направите вашиот телефон да има посебен стил за девојки / за жените / мажите / за момчиња.Изберете од различни печатење кој одговара на вашиот стил.Совршена како подарок за вашата девојка, сопруга, ќерка и пријатели на нејзиниот роденден или некој празник.Крајната reflectiveness : Покажат природната убавина на вашиот i Phone 11 Про со овој уникатен хибрид случај.Поинаков агол - на различни рефлексија.Назад : Направен од + Мека TPU Рамка да понуди сеопфатна заштита.Грижете се, намалена за било какви повреди на вашата камера поради 0.3 mm повисока од камерата, ефикасно спречување на леќа носат и повеќе темелно заштита.Serive гаранција : не Треба да биде сосема задоволни со вашиот apple i Phone shield случај, едноставно јавете ни се за кавга-бесплатно вратите без прашања праша.Роман Design Stylish и уметнички графика направи вашиот i Phone 11 Про во 5.8 инчен ултра Исклучителна.мазна површина додава луксуз и уникатен шарм за да вашиот вкус.Уникатна Технологија Направени од премиум TPU материјал на страна ,поликарбонат панел и отпорно на гребење слој на задниот поклопец, Анти-судрат, назад четири страни дизајн не се лизга, бранување околу не се лизга дизајн, прашина-proof Ultra-тенки & Дебели Обезбедувајќи ви искуство на оригиналниот допир на телефонот димензии, туку пристап до сите копчиња и пристаништа Сигурен Квалитет Гаранција : 30 ден парите назад гаранција, сите прашање ќе се одговори во рок од 24 часа.Совршен Compatibility Responsive копчиња и точно се cutouts за камера и говорник, да обезбеди лесен пристап до сите функции на телефонот (Безжично полнење компатибилен)Што е во package1*Калено Случај за новиот i Phone 11 Про во 5.8 инчен Случај само, мобилен телефон и екран заштитник НЕ е вклучена.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста