• Новак
BISSELL Мулти-Површина домашно Милениче + Febreze Формула 32oz (2295), Сино

BISSELL Мулти-Површина домашно Милениче + Febreze Формула 32oz (2295), Сино

Оценка на стоката:
DEN 0.00

Достапност
Производот е достапен

Ги отстранува тешка пет мензи и го елиминира мирис.Остава речиси редеа-слободен чисти.Формулиран со Febreze Свежина.Безбедно да се користи на запечатен хард подови и област килими. *.Формулата е направена за сите BISSELL Cross Wave и Spin Wave машини и безбедно за употреба во Jet Scrub Милениче тепих почиста.Формула.Не содржи тешки метали, фосфати, или бои.Biodegradable Детергенти.Безбедно да се користи околу децата и домашните миленичиња кога се користи како режисер.BISSELL со гордост го поддржува BISSELL Милениче Викимедија и неговата мисија да ви помогне да заштедите бездомници домашни миленици.BISSELL МИЛЕНИЧЕ Мулти-Површина со Febreze Формула е конструиран да работи со нашите иновативни Cross Wave и Spin Wave машини.Тоа, исто така, работи во BISSELL Jet Scrub Милениче тепих средства за чистење.Оваа моќна формула tackles тешки мензи на тврди подови и област килими. * Тоа ги отстранува милениче мензи и го елиминира мирис од областа килими и со печат од тврдо дрво, керамика, плочка, линолеум и други тешко подови.Тоа остава зад себе една свежа, чиста Febreze мирис и практично се редеа-слободен подови!Плус, тоа е безбедно да се користи околу децата и домашните миленичиња кога се користи како што е наведено, бидејќи тоа не имате било какви тешки метали, фосфати или бои.BISSELL со гордост го поддржува BISSELL Милениче Викимедија и неговата мисија да ви помогне да заштедите бездомници домашни миленици.Кога ќе купите BISSELL производ, ќе ви помогне да заштедите на домашни миленици, премногу.Ние сме горди да се дизајнираат производи кои се помогне да се направи pet мензи, мириси и домашно милениче бездомништвото исчезне.Одредени трговски марки се користат под лиценца од Procter & Gamble Компанијата или нејзините филијали *Област килими со Cross Wave само.

Декларирани спецификации

Комплементите на стоката

Веста